Video manuál - Váš online pomocník v systéme

Jednotlivé videá nájdete po prihlásení do systému LIVING v sekcii Dokumenty a manuály.

 

Táto očakávaná novinka systému je určená všetkým užívateľom systému LIVING. Má byť pomocnou rukou pre tých, ktorí ešte stále systém LIVING nevyužívajú alebo sú len príležitostní užívatelia, preto nevedia, kde dané funkcie hľadať a ako ich správne používať pre bezproblémovú prácu v systéme.

Veríme, že video manuál pomôže aj skúseným užívateľom, pre ktorých možno niektoré funkcie ostali nespoznané a nevyužívané.


Oproti relatívne jednoduchému inzertnému nástroju, akým bol aj systém Reality.sme.sk, má LIVING systém ako nový informačný systém omnoho zložitejšiu štruktúru a viac funkcií. Na druhej strane má aj viac výhod s tým spojených a ponúka komplexné riešenie pre správu portfólia nehnuteľností RK. Manuál je určený užívateľom systému LIVING s cieľom bezproblémového prechodu na prácu v tomto systému.

Systém LIVING je pre mnohých užívateľov NOVINKOU, preto odporúčame si jeho používanie zautomatizovať pravidelnou prácou v tomto prostredí. Ako navigáciu a pomoc Vám ponúkame okrem textového Skráteného manuálu aj video manuál. Jednotlivé ukážky sa venujú vždy konkrétnym funkciám v systéme a sú doplnené o zvukovú stopu.


Výhody ponúkaného video manuálu:

  • vyberiete si video k funkcii, ktorú aktuálne potrebujete

  • ukážky si môžete prezerať opakovane

  • v jednotlivých kartách prehliadača si viete súčasne aj prezerať video ukážku a v druhej karte si konkrétnu funkciu skúšať

  • okrem vizuálnej zložky pamäte je touto formou manuálu podporená aj akustická zložka, pre tých, ktorí sa učia na základe počutého

 

Manuál je rozdelený na časti:

HOT ponuky aktivácia, HOT ponuky rezervácia, Pridávanie pobočiek, Vloženie nehnuteľnosti, Pridanie makléra, Nastavenia RK, Radenie štandardnej inzercie, Vytváranie foldrov, Filtre, Rýchly detail/ Hromadné akcie, Predĺženie platnosti, História a štatistiky, Nastavenia.

V týchto položkách nájdete postup ako nastaviť alebo zmeniť logo RK, ako zmeniť Vaše údaje, pridať maklérov, ako rýchlo vyhľadať konkrétne inzeráty v Štandardnej inzercii, ako vykonať naraz tú istú akciu s viacerými inzerátmi, ako zaslať inzerciu do emailu, kde vidieť, ktoré všetky inzeráty sú pred koncom platnosti a mnoho iného.

Jednotlivé videá nájdete po prihlásení do systému LIVING v sekcii Dokumenty a manuály.

 

LIVING - komplexný pohľad na reality a ich inzerciu

Vyskúšajte LIVING teraz