Realitná sekcia Ringieru Living.cas.sk dostala novú podobu

Internetové stránky Living.cas.sk sa rozšírili o publikovanie článkov reflektujúcich súčasné dianie na domácom i zahraničnom trhu s realitami, ako aj o informácie spojené so štýlovým bývaním a rôznymi zaujímavými tipmi. Zároveň vzniklo niekoľko nových prezentačných pozícií pre realitné kancelárie, rovnako aj pre producentov a dodávateľov artiklov pre interiér i exteriér.

Realitná sekcia Ringieru Living.cas.sk dostala novú podobu

Spoločnosti FAT CHILLI, s.r.o., a Ringier Axel Springer Slovakia, a. s., v júni 2010 zrealizovali redizajn stránok realitnej sekcie Living.cas.sk, zaoberajúcej sa sprostredkovaním ponuky bytov na Slovensku aj v zahraničí a 1. júla 2010 oficiálne spustili svoje vynovené webové stránky.

Internetové stránky Living.cas.sk sa rozšírili o publikovanie článkov reflektujúcich súčasné dianie na domácom i zahraničnom trhu s realitami, ako aj o informácie spojené so štýlovým bývaním a rôznymi zaujímavými tipmi. Zároveň vzniklo niekoľko nových prezentačných pozícií pre realitné kancelárie, rovnako aj pre producentov a dodávateľov artiklov pre interiér i exteriér.

Základným cieľom nových webových stránok je zvýšiť kvalitu internetovej prezentácie ponuky nehnuteľností, sprehľadnenie štruktúry záznamov a poskytnutie širších informácií návštevníkom stránok. Realitným kanceláriám ponúkame tiež širšie možnosti podieľania sa na tvorbe obsahu cez administračné prostredie navrhnuté pre multipoužívateľské potreby," uvádza Miloš Slávik, CEO spoločnosti FAT CHILLI, s.r.o.
Okrem pokrokového dizajnérskeho a technického spracovania portál poskytuje niekoľko používateľsky zaujímavých funkcií a prehľadné prostredie s možnosťou jednoduchého vyhľadávania inzerátov nehnuteľností s dôrazom na ich aktuálnosť.

 

LIVING - komplexný pohľad na reality a ich inzerciu

Vyskúšajte LIVING teraz