Realitný software a portály LIVING®

Realitný software LIVING - správa nehnuteľností a realitnej kancelárie Online informačný systém pre správu realitnej kancelárie

living.sk

Systém LIVING nie je len inzertným nástrojom. Je predovšetkým informačný systém, ktorý Vám bez vynaloženia akýchkoľvek finančných prostriedkov dáva k dispozícii možnosť bezpečnej správy kompletného portfólia nehnuteľností Vašej klientely.

Štruktúrovaná správa pobočiek, maklérov a riadiacich stupňov Vašej spoločnosti, evidencia histórie nehnuteľností, samostatná správa každého obchodného prípadu, detailné štatistiky, párovanie dopytu užívateľov piatich portálov s Vašou inzerciou, evidencia majiteľov a záujemcov o nehnuteľnosti, zdieľanie dokumentov a inštrukcií manažmentu, to všetko je len základné jadro funkcionalít.

LIVING ponúka inzerciu u silných mediálnych partnerov

Spolupracujeme s tými najsilnejšími

zoznam.sk SME.sk  hnonline.sk spectator.sme.sk

Portfólio nehnuteľností spoločností registrovaných v systéme LIVING prezentujeme na stránkach jedného z najznámejších portálov Pluska.sk, najsilnejšieho mienkotvorného denníka SME, najznámejšieho ekonomického denníka Hospodárske noviny a v zahraničí najznámejšieho cudzojazyčného periodika o Slovensku - The Slovak Spectator.

 

Partnerstvá LIVING

Paušálny klienti rodiny Living majú možnosť využiť bezplatný export svojej inzercie na partnerské portály Reality.sk, Nehnutelnosti.sk, Byty.sk, Novostavby.sk a Avizo.sk

Novinkou pre paušálnych klientov rodiny LIVING je spolupráca s najznámejším realitným portálom na Slovensku Reality.sk. Možnosť bezplatného exportovania inzercie výrazne zjednodušuje správu inzercie.

avizo.sk cupofcity.com

Naďalej sa budeme snažiť pravidelne sprístupňovať inzerciu našich klientov ďalším cieľovým skupinám užívateľov na vybraných spolupracujúcich realitných portáloch.

LIVING je úplne zdarma Systém môžete využívať úplne bezplatne!

Vyskúšajte si nezáväzne unikátnosť LIVINGU! Ak ešte nie ste naším klientom, stačí, ak sa zaregistrujete. Veď až kým s nami neuzavriete písomnú zmluvu alebo dobrovoľne neprevediete na náš účet peniaze, využívate systém pre správu nehnuteľností a množstvo inzertných služieb úplne bezplatne!

Inzerujte na portáloch rodiny LIVING

LIVING - komplexný pohľad na reality a ich inzerciu

Vyskúšajte LIVING teraz