Hospodárska kríza 2009 – reakcia konceptu LIVING

Rok 2009 bude pre celú spoločnosť určite jeden z najťažších z poslednej dekády a je veľmi pravdepodobné, že sa negatívne dotkne každej realitnej kancelárie na Slovensku. Uvedomujeme si vážnosť situácie, v ktorej sa naši klienti ocitli a cítime povinnosť podať im pomocnú ruku.

Rok 2009 bude pre celú spoločnosť určite jeden z najťažších z poslednej dekády a je veľmi pravdepodobné, že sa negatívne dotkne každej realitnej kancelárie na Slovensku. Uvedomujeme si vážnosť situácie, v ktorej sa naši klienti ocitli a cítime povinnosť podať im pomocnú ruku.


Preto:

  1. Až do odvolania znižujeme cenu všetkých štandardných služieb o 30%.
  2. Každý súčasný klient so zakúpenou službou „LIVING PAUŠÁL" obdrží až do odvolania každý mesiac zdarma balík služieb „PODPORA", obsahujúci služby pre podporu marketingových aktivít v celkovej hodnote vyše 50,- €.
  3. Každý nový klient služby „LIVING PAUŠÁL 12" obdrží výraznú zľavu zodpovedajúcu neobmedzenej inzercii na všetkých štyroch portáloch rodiny LIVING na tri mesiace úplne zdarma.
  4. Každému klientovi služby „LIVING PAUŠÁL 12" garantujeme viac ako 50% zľavy na tvorbu a poskytovanie služieb MINI LIVING a MIKRO LIVING, ktoré predstavujú plne funkčné webové stránky obsahujúce všetky vyhľadávacie a formulárové prvky potrebné pre prezentáciu realitnej kancelárie a jej ponuky nehnuteľností.
  5. Budujeme vernostný program, ktorý bude klientelu so serióznym prístupom k platobnej disciplíne a klientelu investujúcu do špeciálnych marketingových programov automaticky zvýhodňovať bonusovými službami a extra zľavami.
  6. Investujeme do portálových riešení rodiny LIVING, čoho posledným dôkazom je aj úplne nová, omnoho prehľadnejšia, prístupnejšia a užívateľsky atraktívnejšia podoba portálu Reality.SME.sk s množstvom rozšírenej funkcionality, aby sme inzerciu našich klientov sprístupnili ešte väčšiemu počtu potenciálnych kupujúcich a predávajúcich.
  7. S okamžitou platnosťou spúšťame práce na aplikácii umožňujúcej prepojenie systému LIVING s ktorýmkoľvek portálom na Slovensku i v zahraničí a v čo najkratšej dobe budeme iniciovať kooperačné stretnutia s konkurenciou na tému optimalizácie marketingových nákladov realitných kancelárií.
  8. Budeme dbať na dodržiavanie podmienok používania služieb a etiku inzercie realitných kancelárií a následne ponúkať serióznym realitným kanceláriám výnimočný priestor na prezentáciu ich služieb.
  9. Vymedzujeme z vlastných prostriedkov na rok 2009 rozpočet vo výške 50.000,- € (resp. vyše 1,5 mil. Skk) na rozvoj systému LIVING a budovanie nových mediálnych partnerstiev.
  10. Zaväzujeme sa v spolupráci s našimi partnermi ešte v roku 2009 realizovať reklamné kampane propagujúce portálové riešenia rodiny LIVING s celkovým rozpočtom vyše 100.000,- € (resp. vyše 3 mil. Skk).

 

Nemôžeme zmeniť trhové podmienky, ale pokúsime sa urobiť maximum pre to, aby naši klienti pocítili aj v čase hospodárskej krízy pozitíva vyplývajúce zo stále rastúcej sily konceptu LIVING.
Pre viac informácií o zľavách a bonusoch nás kontaktujte na adrese living@living.sk.

LIVING - komplexný pohľad na reality a ich inzerciu

Vyskúšajte LIVING teraz